Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті
21
трав.
2013
Євангелізація Друк
Рейтинг Користувача: / 5
НайгіршеНайкраще 
Євангелізація
Кожний спасенний віруючий, хто ще не на небі, повинен турбуватися про долю кожного грішника, який ще не в пеклі. В Небесному Царстві критична нестача робочої сили, в справі проповіді Євангелії безробіття не буває. В Євангелії від Марка є один з найкращих уривків писання: «Ідіть по всьому світу і проповідуйте Євангелію всякому створінню». Ми повинні ці слова не тільки читати, слухати, але і виконувати.  Як нам взнати, кому і коли говорити? Біблія говорить, що ми повинні розповідати про Бога всякій людині. Не всім і не завжди успішно, але завжди і всім. Кожна зустріч з будь якою людиною не є випадковість. Але Бог хоче, щоб я розповів цій людині про Христа, щоб зробив це ввічливо, з любовю і милосердям, а наслідок проповіді - справа Бога. Не можна бути грубим, ображати людину - це гріх. Потрібно ніжно стукати до серця. Слухаючи Божого Слова ми повинні намагатися розповісти Добру новину кожній людині, відмова є гріхом.
Чому ми уривок Євангелії «Прийдіть до мене, всі струджені і обтяжені…» застосовуємо до всіх  (до себе в першу чергу), а «ідіть і навчайте», тільки до осіб духовного стану? Виходить, що привілеї належать усім, а обов’язки лише окремим християнам? Яка радість охоплює душу християнина, коли приводиш людину до покаяння і переміни житті. Не має більшого трепету душі, ніж бачити переміну в житті спасенної людини. Це краще, ніж усі прощі світу разом зібрані. Павло і Сила співали у ночі, їхній спів став проповіддю, цієї ночі вони спасли тюремного сторожа, а потім його сімю. В день п’ятидесятниці, коли проповідували апостоли три тисячі запитали: «що нам робити»? І три тисячі покаялися в той день. Ми так багато часу, енергії, коштів витрачаємо на справи і заходи, які не приводять до Бога ні одної душі.  Ніяка інша праця гідністю не зрівняється із спасінням душ, нехай це нас заохочує іти і проповідувати спасіння всім людям. Ісус, дивлячись на юрби народу, співчував їм. Багато говоримо, проповідуємо про любов до людей, але що робимо, для спасіння їх? Ми теж, дивлячись на гріховний стан світу повинні переживати співчуття до людей і бажати допомогти їм пізнати правду. Кожна грань життя  викривлена і збочена, усюди панує гріх, – нехай це кличе нас ділитися Доброю Новиною, ставати до бою за порятунок душ, ми спасенні, щоб інших спасати! Реальність пекла теж є мотивом для нашого благовістя, згадаймо хоча притчу про багача і Лазаря.
Якби ми побули кілька хвилин у пеклі, ми б вилікувались від байдужості. Душі, які не пізнають Христа навіки підуть до пекла. Свідомість спасіння людей від пекла повинна підняти нас з дивана і виставити за двері для проповіді Христа. Серце, що бажає спасіння людей, не буде бездіяльним. Заради послуху Богу, який сказав: «Ідіть!» нам потрібно вийти і йти, на вулиці і площі, до дому кожного грішника!
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 10 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину