Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті
01
черв.
2011
Друг грішників Друк e-mail
Євангелізація
У вік величезного потоку інформації, об’єм якої постійно зростає люди підсвідомо навчилися не звертати на неї уваги і не реагувати. Дуже часто з однаковою байдужістю переглядаємо прогноз погоди і повідомлення про  трагічні події. Особливо, коли негативна інформація постійно і свідомо переважає в ЗМІ. Статисти говорять, що зовнішня реклама на оголошеннях бігбордах, транспорті  є  малоефективна.  Я  із здивуванням ловив себе на думці, що ніколи не маю бажання купляти щось у незнайомих  продавців,  котрі  підходять і пропонують товар.

Кожна людина утворює біля себе  особисту захисну зону, пересікати яку дозволяє не багатьом близьким людям, друзям, котрим довіряє. Це стосується також інформації. Людина прислухається і довіряє словам людини, яку знає, найкраще - другові.
Коли бажаємо розповісти комусь про Бога -  потрібно стати другом цієї людини,або добрим приятелем, знайомим. Не бійся потратити день  на знайомство, каву, похід,щоб через якийсь час (може через рік)  розпочати  розмову про Бога. Навідь щоб діти і рідні слухали нашого слова –  навчімось бути їхніми друзями, увійти в коло  проблем і зацікавлень. Парафіяни радо послухають священика, який має близькість до життя громади, поряд проживає, стає другом у радості і горі, розуміє та розділяє проблеми.
Син Божий залишив небесний престол і став одним із нас, щоб розповісти людям про любов Отця. Господь не просто проповідував, говорив притчі, але потішав плачучих, зціляв  хворих, годував голодних, плакав із терплячими... Про Ісуса говорили, що Він друг митарів і блудниць. Господь не мав жодної спільності з гріхом, але був приятелем найбільших грішників. Розділяв трапезу із митарями, розмовляв з блудницями. Закхей навернувся після того, як Ісус увійшов до Його дому, Самарянка повірила після довгої розмови біля криниці…Постійно шукав загублені драхми і заблуканих овечок. На хресті став як один із злочинців, що одного з них привести до раю. Пізніше ап.Павло наслідуючи Христа «став усім для всіх, щоб хоч де- кого спасти». Це добрий приклад для нас-  стати усім для всіх. Це також стане джерелом духовної радості, зростом любові до Бога і ближнього, досвідом спілкування. Наповнить життя повнотою свідчення Христа – розпятого і воскреслого.
 

Коментарі  

 
+1 #3 vatsebabohdana@i.ua 24.06.2011 13:58
Читаючи ці рядки, я ніби відкрила для себе якусь невідому досі істину. Зазвичай тих “митарів і блудниць” я вважаю не вартими своєї уваги, натомісить шукаю товариства праведників. Забуваю про те, що мій Спаситель, якого прагну наслідувати, весь час був посеред “митарів…” Дякую, Господи, що відкрив мені це!
Цитувати
 
 
+1 #2 Тарас 24.06.2011 13:58
Про євангелізацію цих наших братів дуже часто забуваю…!
Цитувати
 
 
+1 #1 Леся 24.06.2011 13:58
Яка радість знову бути на сторінках Вашого блогу. Такі статті “встряхують”, будять нас. Щоб щиро і правдиво звіщати про Господа нашого Ісуса Христа, ми самі повинні бути наповнені тим божественним світлом. Прошу Тебе, Господи, за всіх членів спільноти РНР про ласку місіонерства. Забери нашу легковажність, малодушність, невпевненість в собі. Натомість, Духу Святий, наповни нас любов”ю, терпінням, мужністю. Будіть нас, отче. Дякую.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 10 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину